CZ EN
Zeptejte se nás

Adxstudio portály

adx_profile-pictureAdxstudio je řešení, pomocí kterého si můžete jednoduše vytvořit a spravovat zákaznický, partnerský nebo zaměstnanecký portál a přizpůsobit jeho vzhled dle vašich potřeb. Portál umožňuje zobrazení libovolných dat z Dynamics 365 (dříve Microsoft Dynamics CRM) všem zákazníkům, partnerům nebo zaměstnancům bez přímého přístupu do vašeho CRM systému. Tito uživatelé mohou díky portálu vkládat nebo upravovat vámi zvolená data, která jsou v reálnem čase přenášena zpět do CRM systému.

Veškerá nastavení portálu se provádí přímo v prostředí Dynamics 365. Celé řešení je již ve svém základu designované jako responzivní platforma a není potřeba jej upravovat pro jednotlivá zařízení. Adxstudio umožňuje definovat jakýkoliv formulář a entitu CRM, které je možné přímo publikovat do vašeho portálu.

Portál společně s Dynamics 365 využívá více než 500 zákazníků po celém světe.

 

Funkce Adxstudio portálu

Správa profilů

Bezpečné propojení CRM dat s webovým portálem

Uživatelé mohou automaticky spravovat svůj účet a profil a zároveň upravovat své kontaktní údaje a měnit hesla. Můžete definovat různé webové role, čímž dáte uživatelům jedinečná práva ke konkrétním entitám, webovým stránkám nebo podstránkám. Přihlášení či registrace na portál může být zajištěna také pomocí Federated Authentication (např. Google, Yahoo, Facebook, Twitter nebo Active Directory), tudíž není nutné mít další licence CRM.

Chcete vědět více? up
Správa profilů
Správa obsahu

Správa obsahu

Tvorba obsahu portálového webu pomocí CMS editoru integrovaného přímo v CRM

Tato funkcionalita poskytuje nástroje pro tvorbu a publikování reklamních sdělení, publikování souborů ke shlédnutí nebo stažení, a přidání interních i externích linků. Důležitá data v CRM lze vyhledat rychle prostřednictvím integrovaného vyhledávacího nástroje. Technicky méně zdatní uživatelé mohou vytvářet stránky přes jednoduché rozhraní.

Chcete vědět více? up

CRM webové aplikace

Bezpečný a rychlý přístup ke všem údajům v CRM

Tato funkcionalita umožňuje prostřednictvím webového portálu zobrazovat a upravovat veškeré údaje ze CRM, používat jakékoliv přednastavené nebo upravené formuláře ze CRM a zároveň všechna tato data v reálném čase přenášet do externích aplikací a analytických nástrojů, jako jsou Microsoft Power BI a Excel.

Chcete vědět více? up
CRM webové aplikace
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Plně funkční webová platforma pro služby zákazníkům

Součástí Adxstudio portálu je samoobslužný online 24/7 helpdesk, který pomáhá uživatelům najít odpovědi na otázky v kteroukoli denní dobu a z jakéhokoliv zařízení, či automaticky generovat žádosti o průzkum spokojenosti po vyřešení případu.

Chcete vědět více? up

Budování komunity

Možnosti vzájemné interakce s uživateli

S Adxstudio portálem můžete prostřednictvím diskuzních fór prodloužit čas zákazníků strávený na webových stránkách, získat názor zákazníka a zvýšit vzájemnou interakci pomocí anket a průzkumů. CRM aplikace mohou být spuštěné přímo z portálových facebookových stránek.

Chcete vědět více? up
Budování komunity
E-Commerce

E-Commerce

Jednoduchá správa obchodních procesů

Adxstudio portál umožňuje tvorbu a odeslání faktur uživatelům, přičemž uživatelé si mohou fakturu po přihlášení do portálu kdykoli znovu stáhnout. Dále je možné vytvářet online katalogy s použitím údajů o produktech ze CRM. Uživatelé si rovněž mohou prohlédnout objednávky a celou nákupní historii.

Chcete vědět více? up

Marketing

Portál dle vašeho designu a správa marketingových aktivit

Portál si můžete nastavit v souladu s vašimi marketingovými a korporátními standardy a přizpůsobit jeho vzhled vašim potřebám. Adxstudio dále poskytuje nástroje pro organizování konferencí a jiných eventů (plánování, online registrace i placení, odesílání aktualizací účastníkům) a získávání potenciálních klientů.

Chcete vědět více? up
Marketing
Microsoft technologie

Microsoft technologie

Adxstudio portál a ostatní Microsoft produkty

Adxstudio portál je plně kompatibilní s Dynamics 365 (dříve Microsoft Dynamics CRM 2016, 2015, 2013 a CRM Online). Dynamics 365 slouží pro portál jako databáze a poskytuje přímou integraci mezi portálem a změnami v CRM. Portál umožňuje zobrazovat soubory ze SharePointu a zároveň ukládat soubory z webového portálu na SharePoint.

Chcete vědět více? up