CZ EN
Zeptejte se nás

LLP Prague je vítězem soutěže Microsoft Awards 2015 v kategorii Inovativní řešení na platformě Microsoft Dynamics CRM

Duben 2015 - MS Awards photoSpolečnost LLP Prague, s.r.o. zvítězila v 17. ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards v kategorii Inovativní řešení na platformě Microsoft Dynamics CRM. Soutěž je určena pro certifikované partnery, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky. Přihlášení partneři se mezi sebou utkali v 10 oblastech, z nichž kategorie Microsoft Dynamics CRM již tradičně patří svým rozsahem a komplexností k jedné z nejnáročnějších v soutěži. LLP Prague přesvědčila porotu o vítězství díky řešení pro řízení obchodu a vztahů s firemními zákazníky, státní a veřejnou správou ve společnosti O2 Czech Republic, a.s.

Vítězství v soutěži Microsoft Awards je pro nás velice významným oceněním. Před několika lety jsme si dali za cíl, být nejlepší společností v oblasti CRM a toto ocenění je pro nás důkazem toho, že cíle se nám daří plnit. Za oceněný projekt, při kterém se podařilo splnit všechna původní očekávání našeho zákazníka ve velmi krátkém čase, vděčíme týmu našich odborníků, kteří se na něm podíleli, ale také produktu Microsoft Dynamics CRM, který svou flexibilitou přispěl k razantnímu zjednodušení a zefektivnění práce obchodníků v O2.“ říká Jiří Štiller, Group CEE Managing Director ve společnost LLP Prague.

Nový CRM systém byl úspěšně uveden do ostrého provozu v únoru letošního roku. Nasazením tohoto řešení dosáhla společnost O2 radikálního zvýšení bezpečnosti dat, významného zvýšení kvality péče o korporátní a firemní zákazníky a také významné spokojenosti klíčových manažerů O2.

 

< Všechny novinky