CZ EN
Zeptejte se nás

LLP Prague opět vítězem soutěže Microsoft Awards 2016 za CRM projekt ve společnosti Foxconn

Květen 2016 - MS Awards 2016 Logo Winner CMYKSpolečnost LLP Prague zvítězila v 18. ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards v kategorii Řešení pro customer engagement za projekt ve společnosti Foxconn CZ, která je světovým lídrem v oblasti u poskytování komplexních IT řešení. Jedná se o soutěž o nejlepší projekty realizované partnery společnosti Microsoft.

LLP Prague, respektive její divize LLP CRM, nasadila ve Foxconn cloudové řešení Microsoft Dynamics CRM Online pro efektivnější řízení obchodních příležitostí nejen v České republice, ale i pro akviziční kampaně v regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika). Foxconn hledal v regionu EMEA řešení, které by kromě standardizace obchodního procesu, automatizace některých procesů a reportingu aktivně podpořilo spolupráci při řízení obchodních případů napříč jeho divizemi. Vedení požadovalo využití co největšího množství standardních funkcionalit a workflow CRM systému, aby byla zajištěna jeho co nejrychlejší implementace i snadná upgradovatelnost a rozšiřitelnost do budoucna.

„Vítězství v soutěži Microsoft Awards 2016 je velmi potěšující, jelikož jsme po loňském vítězství v této soutěží dokázali obhájit naši pozici být nejlepší společností v oblasti implementace CRM projektů. V současné době disponujeme jedním z největších a nejzkušenějších CRM týmů v České republice, který implementuje významné projekty ve finanční sféře, telekomunikacích či v oblasti profesionálních služeb a výrobě. Projekt ve společnosti Foxconn byl jedinečný tím, že se podařilo využít kombinaci výjimečných zkušeností našich konzultantů z mezinárodních projektů s flexibilitou řešení Microsoft Dynamics CRM a tak projekt dodat ve velice krátkém období několika týdnů,“  řekl Jiří Štiller, Group CEE Managing Director, LLP Prague.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli investovat prostředky do zavedení CRM v naší firmě, bylo především povzbudit ochotu sdílet informace mezi obchodními týmy napříč celou korporací a jejími divizemi. Na spolupráci s LLP oceňuji zejména lidský přístup, vstřícnost, mnohaleté zkušenosti se zaváděním CRM a pochopení specifických potřeb klienta, “ řekl Pavel Dvořáček, Business Project Manager, FOXCONN CZ s.r.o.

Nasazení Microsoft Dynamics CRM Online a navazujících nových obchodních procesů umožnilo ve společnosti Foxconn zjednodušit každodenní práci obchodníků, neboť všechny informace o svých rozpracovaných zakázkách mají na jednom místě v jednotné formě. Zároveň se podařilo zajistit zastupitelnost obchodníků a kontinuitu obchodních vztahů s možností rozvinout obchodní vztah vytvořený v jiné divizi. Automatická tvorba reportů uvnitř divizí, zemí i za celý region EMEA zpřehlednila všechny procesy ve firmě.

LLP CRM tým disponuje vysokou úrovní znalostí a mnohaletými implementačními zkušenostmi, které zdokonalují firemní procesy a obchodní výsledky našich zákazníků. LLP CRM tým má na svém kontě projekty z různých odvětví a to nejen v České republice, ale i v 15 evropských zemích. Mezi klienty společnosti LLP patří například Konica Minolta, O2, Skanska Reality, Whirlpool, Raiffeisenbank nebo HBO.

Více o Foxconn zde

Microsoft Awards 2016 brožura < Všechny novinky