CZ EN
Zeptejte se nás

Power BI

Business intelligence jako nikdy předtím!  Přejděte od všeobecných dat ke konkrétním informacím za pár minut. Libovolná data, jakýmkoli způsobem, s přístupem odkudkoli. A to vše na jedné obrazovce a v reálném čase. Posuňte vaše podnikání kupředu s Power BI.

Power BI je cloudová sada nástrojů pro podnikovou analýzu, která vám nabídne užitečné informační přehledy ze všech oblastí vaší organizace:

Poznejte svá data

Mějte po ruce data, na kterých vám záleží. Excelovské tabulky, on-premise datové zdroje, big data, sdílená data a cloudové služby: nezáleží na tom, jaký typ dat potřebujete nebo kde jsou uloženy, připojit se k nim můžete díky nástrojům Power BI odkudkoliv.

Jak to funguje

PRO ANALYTIKY

  • Nástroje Power BI vám umožní odhalovat příležitosti i nesrovnalosti, plánovat a rozpoznávat trendy ihned v okamžiku jejich vzniku. Vytvářejte přehledné reporty, to vše za pár minut.
PRO ANALYTIKY

PRO FIREMNÍ UŽIVATELE

  • Buďte v obraze za všech okolností. Prohlížejte si dashboardy na webových stránkách nebo v telefonu. Dostávejte upozornění při jakékoliv změně ve vámi vybraných datech a okamžitě zjistěte detaily. Vaše data máte na dosah ruky.
PRO FIREMNÍ UŽIVATELE

PRO IT PRACOVNÍKY

  • Zjednodušte správu dat při zachování maximální bezpečnosti a zároveň dejte lidem přístup k informačním přehledům, které konkrétně potřebují.
PRO IT PRACOVNÍKY

PRO VÝVOJÁŘE

  • Využijte Power BI při práci s daty. Jednoduše si vygenerujte interaktivní vizualizace různých analýz, reportů a dashboardů, a to na libovolném zařízení.
PRO VÝVOJÁŘE
Potřebujete složitý finanční controlling a rozpočtování? Pomůžeme vám s řešením Infor BI.