Novinky

Nové Dynamics 365 funkcionality a vychytávky od našeho account manažera

V průběhu dubna až září 2022 probíhá první letošní velká aktualizace produktů Dynamics 365 a Power Platform označovaná jako 2022 Release Wave 1. Jedná se o každoroční sadu novinek přinášející množství menších i větších vylepšení nebo nových funkcionalit napříč všemi aplikacemi.

Jaké jsou nejdůležitější změny této vlny dle našeho account manažera?

Nové Rozšířené hledání
Umožňuje vyhledávat řádky a vytvářet personifikované náhledy včetně možností tyto náhledy sdílet, skrýt, seřadit i odstranit.

Globální vyhledávací okno v Dynamics 365


Jednoduché sdílení záznamů
Umožňuje snadnou spolupráci v rámci týmů. Správa zobrazení je nyní jednodušší díky možnostem přizpůsobení pro vytvoření vlastních náhledů.

Rozšířené vyhledávání v Dynamics 365


Týmová spolupráce nad záznamy
Nově můžete vidět, kdo v reálném čase pracuje na záznamu, včetně jeho online statusu. Lze okamžitě zahájit chat nebo poslat email. Tato funkce je aktuálně dostupná na úrovni Account, Case, Opportunity a Contact.

Týmová spolupráce nad záznamy v Dynamics 365


Nové a přehlednější dropdown menu s možností vytváření aktivit
Tato funkce zobrazí pouze relevantní aktivity.

Nové dropdown menu pro vytváření aktivit v Dynamics 365


Popis schůzky umožňuje formátovaný text
Nyní můžete do popisu schůzky přidávat odkazy, seznamy a jiný formátovaný text. Editor lze aktivovat pomocí funkce Teams meeting.Notifikace
Nyní můžete do popisu schůzky přidávat odkazy, seznamy a jiný formátovaný text. Editor lze aktivovat V tabulce notifikací jsou uložené notifikace pro každého uživatele. Lze jednoduše nakonfigurovat, jak se notifikace zobrazí a jak ji odmítnout. Notifikace se zobrazují v notifikačním centru až do vypršení jejich platnosti nebo po odmítnutí příjemcem.

Tabulka notifikací v Dynamics 365


Vytvářejte a přihlašujte se k Teams meetingům přímo z Vaší aplikace, a to jediným kliknutím ze schůzky (Appointment) nebo z časové osy.

Obrazovka schůzky v Dynamics 365


Odesílání několika neúspěšných flow najednou
Pokud chcete v současné době znovu spustit vícero flow, musíte je odeslat jednotlivě. Nová funkce umožňuje vybrat a spustit více flow současně.

Odesílání vícero flow najednou v Dynamics 365


Sada novinek je dále doplněna o seznam zastaralých funkcí, které by se již neměly používat. Tyto funkce zůstávají v platnosti a plně podporovány, dokud nebudou oficiálně odstraněny:

Souhrnný přehled a detailní popis všech změn týkajících se Dynamics 365 a Power Platform naleznete níže:

Chcete vědět více? Kontaktujte naše CRM konzultanty.

Červen 2022

Kontaktujte nás
  Všechny novinky
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority