Pivotal CRM

Pivotal CRM – Aurea

Ukázka Pivotal CRM na obrazovce laptopu

Pivotal CRM

Pivotal CRM logo

Pivotal CRM umožňuje vytvářet nástroje, které pomáhají vašim zákazníkům, vašim obchodním, marketingovým a servisním týmům k zajištění všech potřebných informací k jejich práci. Můžete jednoduše a velice efektivně řídit marketingové kampaně, obchodní případy, servisní incidenty i seznamy s kontaktními osobami. Za pomoci efektivního workflow zvýšíte úroveň interní komunikace v uvedených oblastech. Tyto nástroje Vám pomohou zajistit kvalitu poskytovaných služeb a splnit očekávání vašich zákazníků.

Moduly

Proč právě Pivotal od společnosti Aurea?

Aurea logo

Pivotal CRM se od ostatních CRM produktů odlišuje převážně v jeho flexibilitě a možnostech jednoduché konfigurace. Pivotal CRM je možné nastavit tak, aby přesně reflektoval požadované interní i externí procesy v oblastech prodeje, servisu, marketingu, případně i v jiných oblastech. LLP CRM tým dokáže přizpůsobit a nastavit Pivotal CRM tak, aby vyhovoval konkrétním požadavkům zákazníka a namodeloval i ty nejsložitější podnikové procesy. LLP CRM má více než 17-leté zkušenosti v oblasti konzultací a implementací systémů Pivotal CRM v rámci střední a východní Evropy.

Reference

Konica Minolta logo
DB Schenker logo
CPP logo
Gold Microsoft Partner logoMicrosoft Awards 2018 winner logoMicrosoft Dynamics 365 logoPivotal CRM logoClickDimensions Partner logo
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority