CZ EN
Zeptejte se nás
Pivotal CRM logo

Pivotal CRM – Avolin

Pivotal CRM umožňuje vytvářet nástroje, které pomáhají vašim zákazníkům, vašim obchodním, marketingovým a servisním týmům k zajištění všech potřebných informací k jejich práci. Můžete jednoduše a velice efektivně řídit marketingové kampaně, obchodní případy, servisní incidenty i seznamy s kontaktními osobami. Za pomoci efektivního workflow zvýšíte úroveň interní komunikace v uvedených oblastech. Tyto nástroje Vám pomohou zajistit kvalitu poskytovaných služeb a splnit očekávání vašich zákazníků.

Pivotal CRM Servis

Pivotal obsahuje kompletní automatizaci servisních služeb na podporu vašich zákazníků. Systém pomáhá zaznamenat a řídit jednotlivé zákaznické požadavky (incidenty). Při tomto procesu bere v úvahu možné obchodní příležitosti pro nabízení dalších vhodných produktů (cross-selling a up-selling). Systém při řešení jednotlivých incidentů bere v úvahu osobní požadavky zákazníků a zajištuje, aby procesy byly jednoduše opakovatelné a efektivní ke spokojenosti každého zákazníka.

Pivotal CRM Prodej

Pivotal CRM je kompletní systém na podporu prodeje (Sales Force Automation). Pivotal dává vašim obchodníkům skvělý nástroj, který jim pomáhá řídit obchodní procesy a maximálně využívat jejich čas na prioritních obchodních případech. Obchodním ředitelům napomáhá řídit týmy obchodníků a přesně reportovat prodejní plány. Pivotal monitoruje, automatizuje a optimalizuje každou fázi obchodního procesu dle interní prodejní metodiky.

Pivotal CRM Marketing

Pivotal CRM Marketing umožňuje efektivně vytvářet, řídit a monitorovat marketingové kampaně. Pomáhá marketingovému oddělení měřit a vyhodnocovat efektivitu těchto kampaní a zajistit správné zacílení na potenciální zákazníky tak, aby obchodní oddělení mohlo efektivně navázat na marketingové aktivity.

Proč právě Pivotal CRM?

Pivotal CRM se od ostatních CRM produktů odlišuje převážně v jeho flexibilitě a možnostech jednoduché konfigurace. Pivotal CRM je možné nastavit tak, aby přesně reflektoval požadované interní i externí procesy v oblastech prodeje, servisu, marketingu, případně i v jiných oblastech. LLP CRM tým dokáže přizpůsobit a nastavit Pivotal CRM tak, aby vyhovoval konkrétním požadavkům zákazníka a namodeloval i ty nejsložitější podnikové procesy. LLP CRM má více než 12-leté zkušenosti v oblasti konzultací a implementací systémů Pivotal CRM v rámci střední a východní Evropy.

 

Přejít na stránky Avolin.

sAutoleasing
Edenred
Cyrrus
HBO
FOXCONN CZ
Albixon
EUC Premium (former Medicover)
UNIQA
Grafie
Protech SpT
Carollinum
Foxon
Zájezdy.cz
Axamit
Valbek
Flexomen
Bosch
Starteepo
Dormer Pramet
Develop Most
Contract Management