Pivotal CRM

Pivotal CRM – Avolin

Ukázka Pivotal CRM na obrazovce laptopu

Pivotal CRM

Pivotal CRM logo

Pivotal CRM umožňuje vytvářet nástroje, které pomáhají vašim zákazníkům, vašim obchodním, marketingovým a servisním týmům k zajištění všech potřebných informací k jejich práci. Můžete jednoduše a velice efektivně řídit marketingové kampaně, obchodní případy, servisní incidenty i seznamy s kontaktními osobami. Za pomoci efektivního workflow zvýšíte úroveň interní komunikace v uvedených oblastech. Tyto nástroje Vám pomohou zajistit kvalitu poskytovaných služeb a splnit očekávání vašich zákazníků.

Moduly

Proč právě Pivotal od společnosti Avolin?

Avolin logo

Pivotal CRM se od ostatních CRM produktů odlišuje převážně v jeho flexibilitě a možnostech jednoduché konfigurace. Pivotal CRM je možné nastavit tak, aby přesně reflektoval požadované interní i externí procesy v oblastech prodeje, servisu, marketingu, případně i v jiných oblastech. LLP CRM tým dokáže přizpůsobit a nastavit Pivotal CRM tak, aby vyhovoval konkrétním požadavkům zákazníka a namodeloval i ty nejsložitější podnikové procesy. LLP CRM má více než 12-leté zkušenosti v oblasti konzultací a implementací systémů Pivotal CRM v rámci střední a východní Evropy.

Pivotal na cloudové platformě

Podívejte se jak cloudové řešení Pivotal CRM integruje všechny vlastnosti úspěšného CRM – flexibilitu, spolehlivost i inteligentní reporting.

Obrázek pro Pivotal CRM video
Gold Microsoft Partner logoMicrosoft Awards 2018 Winner logoMicrosoft Dynamics 365 logoPivotal CRM logoClickDimensions Certified Partner logo
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority