Novinky

Jsme vítězem soutěže Microsoft Awards 2018 za CRM projekt ve společnosti Skanska Reality, a.s.

Říjen 2018 – Společnost LLP CRM zvítězila ve 20. ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards v kategorii Maloobchod a FMCG pro Českou republiku. Ocenění získala za CRM projekt ve společnosti Skanska Reality, a.s., kde realizovala zákaznický portál a přechod na cloudové CRM řešení Dynamics 365.

Microsoft Awards 2018 za CRM projekt ve společnosti Skanska Reality, a.s.
Microsoft Awards 2018 Winner logo

V rámci projektu proběhla celková optimalizace obchodních i marketingových procesů a byly přidány i zcela nové funkce jako například dotazníky spokojenosti, zákaznický portál, správa veškerých informací o klientech a nemovitostech, správa poukázkových šeků, řízení reklamací, apod. Projekt se realizoval v ČR a Polsku.

Jedná se o soutěž o nejlepší IT projekty realizované partnery společnosti Microsoft v České republice a na Slovensku. Po vítězství v roce 2016 s projektem ve společnosti FOXCONN CZ si letos LLP CRM odnesla nejen vítěznou cenu za řešení ve Skanska Reality, a.s., ale zároveň se dostala i do finále se CRM projektem v pojišťovně domácích mazlíčků PetExpert v kategorii Bankovnictví, pojišťovnictví a kapitálové trhy pro Českou republiku.

„Microsoft Awards je pro nás velice prestižní ocenění, protože vyzdvihuje nejlepší a nejinovativnější projekty realizované partnery na technologiích společnosti Microsoft. Věříme, že toto se nám podařilo vyvinout i pro Skanska Reality a.s. Za posledních pět let jsme již získali třetí vítězství, které nás zavazuje a motivuje dodávat naším zákazníkům ty nejlepší projekty,” řekl Jiří Štiller, CEE Managing Director, LLP Group.

S novým CRM řešením Dynamics 365 od společnosti LLP CRM mají naši realitní makléři dokonalý přehled o zákazníkovi od A do Z, odpadla nutnost ukládat si data do lokálních Excelů, veškerá komunikace se zákazníkem probíhá absolutně bezpapírově (smlouvy, předávací protokoly apod.), klienti mohou komunikovat s makléřem přes klientskou zónu, dokumenty lze vygenerovat v požadované šabloně na jedno kliknutí. A to zdaleka není vše,“  říká Ondřej Beneš, Acquisition & Business Development Director ze Skanska Reality a.s.

LLP CRM tým disponuje vysokou úrovní znalostí a mnohaletými implementačními zkušenostmi, které zdokonalují firemní procesy a obchodní výsledky našich zákazníků. Náš tým má na svém kontě projekty z různých odvětví a to nejen v České republice, ale i v 15 evropských zemích. Mezi klienty společnosti LLP CRM patří například Konica Minolta, O2 Czech Republic, LMC, Edenred, Raiffeisenbank nebo HBO.

Tisková zpráva
Všechny novinky
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority