Novinky

LLP CRM je jediným Microsoft Partnerem se statusem Gold Cloud Business Applications – Customer Engagement pro ČR a SK

Společnost LLP CRM opět splnila velmi náročné požadavky na udělení ocenění Microsoft Gold Partner se statusem Gold Cloud Business Applications – Customer Engagement a stala se tak momentálně jediným partnerem s tímto statusem v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost Microsoft zvýšila náročnost na splnění veškerých požadavků a kritérií pro certifikace. LLP CRM tým tak musel splnit náročné kritéria pro prodej licencí, získání nových zákazníků, složit přes 60 nových certifikačních zkoušek na všechny CRM oblasti Dynamics 365 a projít celou řadou školení. Celý certifikační proces trval téměř 6 měsíců.

Microsoft Gold Partner logo with competencies

Jsme velice rádi, že se nám opět podařilo dosáhnout nejvyšší možné úrovně Microsoft Gold Cloud Partnera v kategorii Customer Engagement. Nejen toto potvrzení od společnosti Microsoft, ale také úspěšné projekty a spokojení zákazníci jsou důkazem toho, že naši práci v oblasti konzultací a implementací CRM projektů děláme dobře, “ řekl Jiří Štiller, LLP Group CEE Managing Director.

LLP CRM rovněž získala certifikace v kategorii Gold Application Development a Silver Small and Midmarket Cloud Solutions.  

Divizi LLP CRM tvoří 25 odborníků, což z ní dělá největší implementační tým v České republice. Mezi klienty patří například Waterlogic, Asahi, Walmark, Skanska Reality, Roto Okno, Meopta, Foxconn, LMC, nebo Uniqa. LLP CRM má zkušenosti s implementacemi 80 CRM projektů ve více než 15 zemích.

Srpen 2021

Kontaktujte nás

Všechny novinky
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority