Novinky

Co je nového v první vlně aktualizací Dynamics 365 2021?

V průběhu dubna-září tohoto roku probíhá zahájení první aktualizační vlny produktu Dynamics 365 2021, která přináší nové inovace pro transformaci vašeho podnikání. Vydání 2021 obsahuje stovky nových funkcí napříč aplikacemi Dynamics 365 včetně marketingu, prodeje, zákaznického servisu, servisu v terénu a financí.

Jaké jsou nejdůležitější změny?

Dynamics 365 Marketing poskytuje lepší personalizaci včetně  více kanálů pro oslovení zákazníků pomocí zpráv s integrovanými analytickými řídícími panely pro zlepšení výsledků a dosažení obchodních cílů.

Notifikace KPI v reálném čase - Dynamics 365 for Marketing


Nová vylepšení v Dynamics 365 Sales přinášejí nástroje ke zvyšování produktivity prodejců a poskytují lepší přístup k datům, které pomáhají při rozhodování. Aktualizace mobilní aplikace vylepšuje mobilní prostředí pro prodejce na cestách.

Ukázka "Deal manager" v Dynamics 365 for Sales


Dynamics 365 Customer Service nabízí inteligentní omnichannel komunikaci napříč kanály. Kontaktní centrum má nově integrované řešení pro použití hlasu a chatu jako první volby rychlé komunikace se zákazníkem.

Nové funkce Dynamics 365 Field Service umožní zákazníkům, aby si sami naplánovali servis a ohodnotili servisní pracovníky.

Kompletní release notes s přehledem klíčových změn v nové verzi naleznete zde.

Červen 2021

Kontaktujte nás

Všechny novinky
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority