Novinky

Společnost LLP CRM získala status Microsoft Solutions Partner 

Společnost LLP CRM obdržela v rámci Microsoft Partner Programu dvě nová označení Solutions Partner a je jedním z prvních partnerů s označením Microsoft Solutions Partner for Business Applications ve střední a východní Evropě.

Pro získání statusů Solutions Partnera pro obchodní aplikace (Microsoft Solutions Partner for Business Applications) a Solutions Partnera pro moderní práci (Microsoft Solutions Partner for Modern Work) musela LLP prokázat vynikající schopnosti v kategorii úspešnosti zákazníků, splnit složitá kritéria při licencování a získávání nových zákazníků. Zároveň se musela zaměřit na nárůst klientského využití Microsoft produktů i počtu implementací. K zajištění této kompetence bylo třeba splnit více než 20 nových certifikací a dalších kurzů.

„Jsem velice rád, že se nám daří úspěšně naplňovat naši CRM strategii. Získání statusů Solutions Partnera pro obchodní aplikace a moderní práci dokazuje naše rozsáhlé zkušenosti a technické znalosti, které ocení hlavně naši zákazníci, pro které jsme spolehlivým partnerem,“ řekl Jiří Štiller, CEE Managing Director, LLP Group.

Microsoft Solutions Partner for Business Applications and Modern Work logos

Nová označení Microsoft Solutions Partner nahrazují dřívější Gold a Silver kompetence. Nové statusy jsou součástí vývoje partnerského programu společnosti Microsoft, jehož cílem je uspokojovat potřeby zákazníků a rozvíjet obchodní růst svých Solutions Partnerů.  

Divizi LLP CRM tvoří 25 odborníků, což z ní dělá největší implementační tým v České republice se zkušenostmi z 90 CRM projektů ve více než 20 zemích. Mezi klienty společnosti LLP patří například Edenred, Uniqa, Dormer Pramet, ODLO International, ORLEN Benzina, Scania a Skanska Reality. LLP CRM je součástí mezinárodní skupiny LLP Group s více než 30-letou zkušeností v oblasti implementací IT systémů.

Březen 2023

Všechny novinky
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority