Novinky

Jsme finalistou soutěže Microsoft Awards 2017 za CRM projekt ve společnosti ProTech SpT

Květen 2017 – Společnost LLP CRM se stala finalistou 19. ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards v kategorii Moderní způsob práce v segmentu malých a středních firem. Ocenění získala za CRM projekt ve společnosti ProTech SpT. Jedná se o soutěž o nejlepší projekty realizované partnery společnosti Microsoft.

LLP CRM as Microsoft Awards Finalist 2017 with ProTech project
Microsoft Awards Finalist 2017 logo

Po loňském vítězství s projektem ve společnosti FOXCONN CZ se letos LLP CRM dostala do finále s projektem nasazení cloudového řešení Microsoft Dynamics CRM Online ve strojírenské společnosti ProTech SpT k zefektivnění obchodních procesů a poprodejních aktivit.

„Od nového CRM systému jsme očekávali zejména zefektivnění našich obchodních procesů a poprodejních aktivit. Microsoft Dynamics CRM Online nám díky provázanosti s Microsoft Office a SharePoint Online zásadně usnadnil práci a zkrátil čas, který věnujeme tvorbě nabídek a jiných obchodních dokumentů. Díky profesionálnímu přístupu společnosti LLP a správné implementaci CRM je náš obchodní tým produktivnější a naši obchodníci tráví více času v terénu, kde pracují s mobilní verzí CRM. Díky chytrému offline režimu dokonce i v místech, kde není internetové připojení dostupné,“ řekla Irena Palátová, ředitelka ProTech SpT.

Nové CRM řešení pokrývá kompletní řízení obchodního procesu. Systém si musí velmi dobře poradit s monitoringem obchodních příležitostí, pipeline managementem, precizním workflow v oblasti nabídek, poptávek a objednávek, včetně kvalitního zastřešení správy celé zákaznické báze, její kategorizace a segmentace dle nejrůznějších faktorů.

Kontaktujte nás
Všechny novinky
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority