Novinky

Jsme finalistou soutěže Microsoft Awards 2019 za projekt ve společnosti Waterlogic

Společnost LLP CRM se stala finalistou 21. ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards v kategorii Výroba a prodej, zpracovatelský průmysl a distribuce komodit. Ocenění získala za CRM a ERP projekt ve společnosti Waterlogic. Jedná se o soutěž o nejlepší projekty realizované partnery společnosti Microsoft.

Po loňském vítězství s projektem ve společnosti Skanska Reality a.s. se letos LLP CRM dostala do finále s projektem nasazení cloudového řešení Dynamics 365 u světového leadera v oblasti řešení pitného režimu u B2B klientů společnosti Waterlogic.   

Obrázek výdejníků vody Waterlogic


„Hledali jsme komplexní systém, který by pokryl obchodní procesy ve skupině a zároveň bychom jej mohli postupně nasadit i v dalších státech, kde jako firma působíme. Cílem bylo také podpořit náš budoucí růst a být připravený na nové akvizice a fúze. Další silnou preferencí byl flexibilní měsíční model pronájmu typu SaaS bez velkých kapitálových investic do naší interní infrastruktury. Dynamics 365 se všemi doplňky se ukázal jako vhodné řešení schopné tuto podmínku splnit. Děkuji celému týmu LLP za spolupráci při implementaci v ČR a Maďarsku a nepochybuji o tom, že náš společný projekt ve Francii bude také úspěšný. Vyzdvihl bych vysokou kvalitu konzultantů a vstřícnou podporu, se kterou jsem se po celou dobu spolupráce setkával, “ řekl Lukáš Vildman, Projektový ředitel skupiny Waterlogic. 

Od nového systému se očekávala především automatizace klíčových interních procesů a s tím spojená vyšší efektivita práce, úspora nákladů, vylepšení cashflow, spokojenost zákazníků, vylepšení zabezpečení a připravenost na fúze a akvizice.

Čtete celou případovou studii.  

Červen 2020

Případová studie Waterlogic

Všechny novinky
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority