Microsoft Dynamics 365

ClickDimensions řešení pro marketingovou automatizaci

Ukázka Dynamics 365 na obrazovce laptopu

Marketingová automatizace

Sledujte vaše potenciální zákazníky a získejte o nich co nejvíce informací

ClickDimensions je řešení pro marketingovou automatizaci a podporu prodeje, speciálně vyvinuté pro Dynamics 365. Dozvíte se, co zajímá návštěvníky na vašich webových stránkách, dokážete je identifikovat a pak zacílit na ty správné příležitosti. Sledujte vaše potenciální zákazníky a získejte o nich co nejvíce informací – a to přímo v prostředí Dynamics 365!

ClickDimensions Partner logo

Kompletní marketingové řešení pro Dynamics 365

Podívejte se na krátké video o této robustní a velmi flexibilní platformě marketingové automatizace.

Video pro marketingovou automatizaci Dynamics 365

Emailový marketing

Nástroj pro emailový marketing přímo v CRM

E-mailový marketing jako součást ClickDimensions je intuitivní a jednoduchý nástroj na vytváření a odesílání newsletterů v HTML formátu. Samozřejmostí je sledování odeslání, otevření, prokliků a zadržených emailů. Reporty je možné sledovat jako celek nebo pohled na individuálního zákazníka.

Ukázka emailového marketingu v ClickDimensions

Ukázka automatických kampaní v ClickDimensions

Automatické kampaně

Jednoduše zautomatizujete marketingové kampaně

Vytvářejte multikanálové, automatické kampaně díky drag-and-drop rozhraní. Definujte podmínky a následné aktivity, které se mají automaticky stát a vytvářejte tak marketingové kampaně, automatické obchodní procesy či akviziční kampaně. Jakmile je splněna podmínka, kampaně se spouští samy.

Online formuláře

Sběr a identifikace nových příležitostí přímo z webového formuláře.

Vytváření online formulářů je jednoduché díky drag-and-drop nástroji. Všechny vyplněné údaje návštěvníkem se ukládají do CRM. Díky jednoznačným identifikátorům jako je telefon či email můžete spárovat návštěvníka s konkrétním záznamem v CRM nebo založit nový záznam.

Ukázka online formulářů v ClickDimensions
Ukázka událostí a webinářů v ClickDimensions

Události a webináře

Integrace s nástroji pro pořádání akcí

Kompletní správa událostí – od oslovení, registrace až po dotazník spokojenosti. Vše na jednom místě. Integrace je možná například s GoToWebinar, WebEx, apod.

Vyhodnocení kampaní

Propojení kampaní se záznamy v CRM a reportování

Díky přímé integraci do CRM máte k dispozici podrobný reporting. Sledování emailů, webových návštěv, navštívených stránek či formulářů na úrovni záznamu v CRM přináší pokročilé monitorování a vyhodnocení kampaní.

Ukázka vyhodnocení kampaně v ClickDimensions

Ukázka průzkumů v ClickDimensions

Průzkumy

Získejte zpětnou vazbu z průzkumů

Jednoduše vytvořené formuláře v CRM můžete rozeslat emailem zájemcům, kontaktům i společnostem na základě automatických pravidel. Odpovědi jsou zaznamenány přímo u daného záznamu v CRM. Máte tedy individuální zpětnou vazbu a můžete ihned reagovat.

Inteligentní web

Poznejte opravdové zájemce mezi návštěvníky webu

Rádi byste věděli, které vaše webové stránky potenciální zákazník navštívil předtím než vás oslovil? Díky ClickDimensions uvidíte, jaké podstránky, produkty či služby si prohlédl a pokud máte jeho záznam v CRM, uloží se záznamy přímo k němu.

Ukázka inteligentního webu v ClickDimensions

Ukázka lead scoringu v ClickDimensions

Lead scoring

Jednoduše a rychle zjistěte, které potenciální zájemce máte oslovit

Tak, jak se návštěvník na webu pohybuje, sbírá body za návštěvy, zobrazení stránek, apod. Sami si stanovíte hodnotu každé stránky, systém body vyhodnotí a tím získáte přehled, které návštěvníky oslovit.

Vstupní stránky

Vytvářejte vstupní stránky (landing pages) i bez znalosti html

ClickDimensions umožňuje vytvořit vstupní stránky přímo v CRM. Můžete automaticky sledovat veškeré návštěvy na této stránce, stejně jakoukoli jinou stránku na vašem webu. Na stránku můžete umístit i formuláře a průzkumy z různých marketingových kampaní.

Ukázka vstupní stránky v ClickDimensions

Ukázka SMS zpráv v ClickDimensions

SMS zprávy

Oslovte zájemce přes sms

Získejte možnost odesílat libovolné SMSky ze CRM díky jednoduchému workflow.

Sociální sítě

Zjistěte více o vašich zájemcích

ClickDimensions používá nejnovější metody hledání veřejně dostupných informací na různých sociálních sítích (LinkedIn, Facebook, Twitter, YouTube, Flicker). Tato data jsou převedena do CRM na záznam daného zájemce či kontaktu.

Ukázka sociálních sítí v ClickDimensions

Microsoft Solutions Partner for Business Applications logoMicrosoft Solutions Partner for Modern Work logoMicrosoft Awards 2018 Winner logoClickDimensions Partner logoPivotal CRM logo
Pomůžeme definovat vaše CRM potřeby a priority