CZ EN
Zeptejte se nás

Marketingová automatizace

ClickDimensions je řešení pro marketingovou automatizaci a podporu prodeje, speciálně vyvinuté pro Dynamics 365 (dříve Microsoft Dynamics CRM). Dozvíte se, co zajímá návštěvníky na vašich webových stránkách, dokážete je identifikovat a pak zacílit na ty správné příležitosti.

Sledujte vaše potenciální zákazníky a získejte o nich co nejvíce informací – a to přímo v prostředí Dynamics 365!

ClickDimensions Certified Partner logo

Vyberte si z následujících funkcí

E-mailový marketing

Nástroj pro e-mailový marketing přímo v CRM

E-mailový marketing jako součást ClickDimensions je intuitivní a jednoduchý nástroj na vytváření a odesílání newsletterů v HTML formátu. Samozřejmostí je sledování odeslání, otevření, prokliků a zadržených emailů. Reporty je možné sledovat jako celek nebo pohled na individuálního zákazníka.

Chcete vědět více? up
E-mailový marketing
Automatické kampaně

Automatické kampaně

Jednoduše zautomatizujte marketingové kampaně

Vytvářejte multikanálové, automatické kampaně díky drag-and-drop rozhraní. Definujte podmínky a následné aktivity, které se mají automaticky stát a vytvářejte tak marketingové kampaně, automatické obchodní procesy či akviziční kampaně. Jakmile je splněna podmínka, kampaně se spouští samy.

Chcete vědět více? up

Online formuláře

Sběr a identifikace nových příležitostí přímo z webového formuláře.

Vytváření online formulářů je jednoduché díky drag-and-drop nástroji. Všechny vyplněné údaje návštěvníkem se ukládají do CRM. Díky jednoznačným identifikátorům jako je telefon či email můžete spárovat návštěvníka s konkrétním záznamem v CRM nebo založit nový záznam.

Chcete vědět více? up
Online formuláře
Události a webináře

Události a webináře

Integrace s nástroji pro pořádání akcí

Kompletní správa událostí - od oslovení, registrace až po dotazník spokojenosti. Vše na jednom místě. Integrace je možná například s GoToWebinar, WebEx, apod.

Chcete vědět více? up

Vyhodnocení kampaní

Propojení kampaní se záznamy v CRM a reportování

Díky přímé integraci do CRM máte k dispozici podrobný reporting. Sledování emailů, webových návštěv, navštívených stránek či formulářů na úrovni záznamu v CRM přináší pokročilé monitorování a vyhodnocení kampaní.

Chcete vědět více? up
Vyhodnocení kampaní
Průzkumy

Průzkumy

Získejte zpětnou vazbu z průzkumů

Jednoduše vytvořené formuláře v CRM můžete rozeslat emailem zájemcům, kontaktům i společnostem na základě automatických pravidel. Odpovědi jsou zaznamenány přímo u daného záznamu v CRM. Máte tedy individuální zpětnou vazbu a můžete ihned reagovat.

Chcete vědět více? up

Inteligentní web

Poznejte opravdové zájemce mezi návštěvníky webu

Rádi byste věděli, které vaše webové stránky potenciální zákazník navštívil předtím než vás oslovil? Díky ClickDimensions uvidíte, jaké podstránky, produkty či služby si prohlédl a pokud máte jeho záznam v CRM, uloží se záznamy přímo k němu.

Chcete vědět více? up
Inteligentní web
Lead scoring

Lead scoring

Jednoduše a rychle zjistěte, které potenciální zájemce máte oslovit

Tak, jak se návštěvník na webu pohybuje, sbírá body za návštěvy, zobrazení stránek, apod. Sami si stanovíte hodnotu každé stránky, systém body vyhodnotí a tím získáte přehled, které návštěvníky oslovit.

Chcete vědět více? up

Vstupní stránky

Vytvářejte vstupní stránky (landing pages) i bez znalosti HTML

ClickDimensions umožňuje vytvořit vstupní stránky přímo v CRM. Můžete automaticky sledovat veškeré návštěvy na této stránce, stejně jakoukoli jinou stránku na vašem webu. Na stránku můžete umístit i formuláře a průzkumy z různých marketingových kampaní.

Chcete vědět více? up
Vstupní stránky
SMS zprávy

SMS zprávy

Oslovte zájemce přes SMS

Získejte možnost odesílat libovolné SMSky ze CRM díky jednoduchému workflow.

Chcete vědět více? up

Sociální sítě

Zjistěte více o vašich zájemcích

ClickDimensions používá nejnovější metody hledání veřejně dostupných informací na různých sociálních sítích (LinkedIn, Facebook, Twitter, YouTube, Flicker). Tato data jsou převedena do CRM na záznam daného zájemce či kontaktu.

Chcete vědět více? up
Sociální sítě