CZ EN
Zeptejte se nás

LLP plug-ins

 

Námi vyvinuté plug-ins

RAC (Replication Administration Console) – je integrační nástroj postavený na SSIS, který umožňuje integraci Dynamics 365 (dříve Microsoft Dynamics CRM) s dalšími systémy, které jsou postaveny na SQL databázi. Tento nástroj má vlastní administrační rozhraní, které umožňuje nastavení a správu integrace více aplikací paralelně. Součástí řešení jsou rovněž nástroje na logování veškerých výměn dat mezi aplikacemi.

Integrace s telefonní ústřednou – jedná se o konektor (na straně serveru i klienta), který umožňuje interakci Dynamics 365 (dříve Microsoft Dynamics CRM) s telefonní ústřednou zákazníka. Hlavní funkce zahrnují přímé vytáčení hovoru přímo z aplikace, identifikaci volajícího včetně možnosti nastavení hierarchie zobrazení nalezených záznamů (v případě, že telefonní číslo je v CRM vícekrát) a možnost realizace hovorů na základě telefonních skriptů.

Nástroj pro migraci dat (Data Migration Tool) – tato aplikace je určena pro migraci dat do Dynamics 365 (dříve Microsoft Dynamics CRM) z různých datových zdrojů. Umožňuje mapování atributů včetně definice převodní logiky, naplánování dávek přenosu a monitoring aktuálního stavu migrace. Nástroj rovněž obsahuje detailní log pro vyhodnocení úspěšnosti migrace.

Global Settings – jedná se o obecné řešení postavené přímo na platformě Dynamics 365 (dříve Microsoft Dynamics CRM) , které umožňuje ukládání parametrů a proměnných, které jsou následně použity pro konfiguraci pluginů, workflow a jiných programových nástrojů platformy. Jejich nastavení rovněž umožňuje dávkové pravidelné spouštění workflow nad definovaným setem dat.

 

Mobilní CRM

Řada našich klientů rovněž používá klientskou aplikaci Resco Mobile CRM od společnosti Resco.net, která poskytuje nepřetržitý přístup k datům v Microsoft Dynamics 365 (též Dynamics 2016, 2015, 2013 i 2011). Aplikace funguje v online i offline režimu. Data jsou v rámci bezpečnosti přenášena přímo ze serveru do aplikace prostřednictvím standardních webových služeb společnosti Microsoft a ukládají se pouze do lokální paměti. Resco Mobile CRM ocení všichni, kdo potřebují být při své práci mobilní.